BrezilyaSerie B Serie B

Futbol tahmin: Londrina - Ponte Preta

Wednesday, Sep 16 2026, 02:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Londrina
X
Berabere
2
Ponte Preta

Oran Karşılaştırma Londrina vs Ponte Preta

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.285.059.95
Oranlar 1xbet1xbet1.19 5.5015.00
Oranlar 22bet22bet1.285.059.95
Oranlar MegapariMegapari1.285.059.95
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.285.059.95
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.021.133.36
Oranlar 1xbet1xbet1.031.144.00
Oranlar 22bet22bet1.021.13-
Oranlar MegapariMegapari1.021.13-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.021.13-
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet1.622.6312.00
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet2.111.65
Oranlar MegapariMegapari2.111.65
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.111.65
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.08 1.69
Oranlar 1xbet1xbet2.101.70
Oranlar 22bet22bet2.08 1.69
Oranlar MegapariMegapari2.08 1.69
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.08 1.69

Daha Fazla Bilgi Londrina vs Ponte Preta

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Goias32106337
2Avai32103037
3Operario PR32103127
4Botafogo32017346
5Nautico RR32013216
6Ceará31204225
7Villa Nova AC31205415
8Athletic Club31204315
9Sport Recife31203215
10Londrina31116514
11Sao Bernardo SP31114404
12Criciuma EC31112204
13Fortaleza311125-34
14CRB Maceio302134-12
15Gremio Novorizontino302124-22
16Cuiabá302102-22
17Ponte Preta301224-21
18America MG301236-31
19Juventude RS301214-31
20Atletico GO300325-30

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Brezilya Serie B'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Brezilya Serie B

Son 5 Maç

Londrina

LDWWL

Ponte Preta

LDLLL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Aug 26th, 2023 - Brezilya Serie B

Ponte Preta

1 - 0

Londrina

May 14th, 2023 - Brezilya Serie B

Londrina

3 - 0

Ponte Preta

Sep 24th, 2022 - Brezilya Serie B

Londrina

0 - 2

Ponte Preta

Jun 11th, 2022 - Brezilya Serie B

Ponte Preta

1 - 2

Londrina

Nov 15th, 2021 - Brezilya Serie B

Londrina

2 - 1

Ponte Preta

Aktif Seriler

Londrina

Aktif seri yok

Ponte Preta

Aktif seri yok