BrezilyaSerie B Serie B

Futbol tahmin: CRB Maceio - Cuiabá

Sunday, Sep 27 2026, 23:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
CRB Maceio
X
Berabere
2
Cuiabá

Oran Karşılaştırma CRB Maceio vs Cuiabá

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.943.223.94
Oranlar 1xbet1xbet1.913.254.20
Oranlar 22bet22bet1.943.223.94
Oranlar MegapariMegapari1.943.223.94
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.943.223.94
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.211.301.78
Oranlar 1xbet1xbet1.221.331.80
Oranlar 22bet22bet1.211.30-
Oranlar MegapariMegapari1.211.30-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.211.30-
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.632.104.50
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 1xbet1xbet1.911.80
Oranlar 22bet22bet1.901.80
Oranlar MegapariMegapari1.901.80
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.901.80
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.66 2.12
Oranlar 1xbet1xbet1.672.15
Oranlar 22bet22bet1.66 2.12
Oranlar MegapariMegapari1.65 2.14
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.65 2.14

Daha Fazla Bilgi CRB Maceio vs Cuiabá

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Goias32106337
2Avai32103037
3Operario PR32103127
4Botafogo32017346
5Nautico RR32013216
6Ceará31204225
7Villa Nova AC31205415
8Athletic Club31204315
9Sport Recife31203215
10Londrina31116514
11Sao Bernardo SP31114404
12Criciuma EC31112204
13Fortaleza311125-34
14CRB Maceio302134-12
15Gremio Novorizontino302124-22
16Cuiabá302102-22
17Ponte Preta301224-21
18America MG301236-31
19Juventude RS301214-31
20Atletico GO300325-30

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Brezilya Serie B'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Brezilya Serie B

Son 5 Maç

CRB Maceio

DLDLW

Cuiabá

LDDWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 09th, 2025 - Brezilya Serie B

Cuiabá

1 - 0

CRB Maceio

May 07th, 2025 - Brezilya Serie B

CRB Maceio

1 - 1

Cuiabá

Jan 29th, 2021 - Brezilya Serie B

CRB Maceio

4 - 1

Cuiabá

Nov 01st, 2020 - Brezilya Serie B

Cuiabá

3 - 0

CRB Maceio

Nov 06th, 2019 - Brezilya Serie B

Cuiabá

5 - 1

CRB Maceio

Aktif Seriler

CRB Maceio

Aktif seri yok

Cuiabá

Aktif seri yok