BulgaristanB PFG B PFG

Futbol tahmin: Ludogorets B - Fratria

Tuesday, Sep 15 2026, 19:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Ludogorets B
X
Berabere
2
Fratria

Oran Karşılaştırma Ludogorets B vs Fratria

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner3.103.442.02
Oranlar 22bet22bet3.103.442.02
Oranlar MegapariMegapari3.103.442.02
Oranlar SpinbetterSpinbetter3.103.442.02
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.611.211.27
Oranlar 22bet22bet1.611.21-
Oranlar MegapariMegapari1.611.21-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.611.21-
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.692.01
Oranlar MegapariMegapari1.68 2.03
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.68 2.03
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.851.82
Oranlar 22bet22bet1.84 1.83
Oranlar MegapariMegapari1.851.82
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.851.82

Daha Fazla Bilgi Ludogorets B vs Fratria

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1CSKA Sofia II127322391424
2Vihren1273225121324
3Chernomorets Burgas127322181324
4Fratria126421710722
5Rilski Sportist125431410419
6Yantra Gabrovo126151311219
7Nesebar125342017318
8Beroe125341815318
9Hebar125252720717
10Etar Tarnovo115241919017
11Marek Dupnitsa125251414017
12Lokomotiv GO12453910-117
13Ludogorets B114341212015
14Spartak Pleven124261223-1114
15Montana123271526-1111
16Sportist Svoge12246813-510
17FC Dobrudzha122371221-99
18Pirin Blagoevgrad120111534-291

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Bulgaristan B PFG'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Bulgaristan B PFG

Son 5 Maç

Ludogorets B

WLDWL

Fratria

LWWWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 15th, 2026 - Bulgaristan B PFG

Ludogorets B

1 - 1

Fratria

Mar 15th, 2026 - Bulgaristan B PFG

Ludogorets B

1 - 1

Fratria

Sep 06th, 2025 - Bulgaristan B PFG

Fratria

5 - 0

Ludogorets B

Mar 16th, 2025 - Bulgaristan B PFG

Fratria

2 - 2

Ludogorets B

Sep 02nd, 2024 - Bulgaristan B PFG

Ludogorets B

2 - 0

Fratria

Aktif Seriler

Ludogorets B

Aktif seri yok

Fratria

Aktif seri yok