RusyaPremier League Premier League

Futbol tahmin: Gazovik Orenburg - FK Krasnodar

Thursday, Sep 17 2026, 16:15

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Gazovik Orenburg
X
Berabere
2
FK Krasnodar

Oran Karşılaştırma Gazovik Orenburg vs FK Krasnodar

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner4.884.101.66
Oranlar 22bet22bet4.884.101.66
Oranlar MegapariMegapari4.944.03 1.69
Oranlar SpinbetterSpinbetter4.883.98 1.67
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner2.261.261.21
Oranlar 22bet22bet2.261.26-
Oranlar MegapariMegapari2.17 1.24 -
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.17 1.24 -
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.70 2.05
Oranlar MegapariMegapari1.782.04
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.782.04
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.131.72
Oranlar 22bet22bet2.131.72
Oranlar MegapariMegapari2.09 1.80
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.05 1.77

Daha Fazla Bilgi Gazovik Orenburg vs FK Krasnodar

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1CSKA Moscow10640189922
2Dinamo Moscow10712158722
3Zenit St Petersburg1070322111121
4FK Krasnodar106311610621
5Spartak Moscow10622178920
6Baltika Kaliningrad103341412212
7Gazovik Orenburg102621110112
8Rubin Kazan102621212012
9Krylia Sovetov Samara102621415-112
10Dynamo Makhachkala104061520-512
11Akhmat Grozny102531313011
12Rostov103251117-611
13Lokomotiv Moscow102441311210
14Akron Tolyatti101541119-88
15Rodina Moscow101271025-155
16Fakel10037618-123

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Rusya Premier League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Rusya Premier League

Son 5 Maç

Gazovik Orenburg

WDLDL

FK Krasnodar

LLDDD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 17th, 2026 - Rusya Premier League

Gazovik Orenburg

0 - 0

FK Krasnodar

May 17th, 2026 - Rusya Premier League

FK Krasnodar

3 - 0

Gazovik Orenburg

Nov 26th, 2025 - Rusya Russian Cup

FK Krasnodar

4 - 0

Gazovik Orenburg

Nov 05th, 2025 - Rusya Russian Cup

Gazovik Orenburg

1 - 3

FK Krasnodar

Aug 10th, 2025 - Rusya Premier League

Gazovik Orenburg

0 - 1

FK Krasnodar

Aktif Seriler

Gazovik Orenburg

Aktif seri yok

FK Krasnodar

Aktif seri yok