Çek CumhuriyetiFortuna liga Fortuna liga

Futbol tahmin: Slavia Prague - Viktoria Plzen

Sunday, Sep 20 2026, 20:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Slavia Prague
X
Berabere
2
Viktoria Plzen

Oran Karşılaştırma Slavia Prague vs Viktoria Plzen

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 22bet22bet1.504.335.51
Oranlar BetWinnerBetWinner1.504.305.56
Oranlar MegapariMegapari1.504.335.51
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.504.305.56
Oranlar 1xbet1xbet1.504.10 5.25
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar 22bet22bet1.111.17-
Oranlar BetWinnerBetWinner1.111.172.42
Oranlar MegapariMegapari1.111.17-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.111.17-
Oranlar 1xbet1xbet1.141.202.38
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.002.505.50
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.66 2.09
Oranlar MegapariMegapari1.66 2.09
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.66 2.09
Oranlar 1xbet1xbet1.702.05
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar 22bet22bet2.21 1.53
Oranlar BetWinnerBetWinner2.21 1.53
Oranlar MegapariMegapari2.21 1.53
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.21 1.53
Oranlar 1xbet1xbet2.301.60

Daha Fazla Bilgi Slavia Prague vs Viktoria Plzen

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Slavia Prague108202662026
2Liberec10622136720
3Sparta Prague106042012818
4Mlada Boleslav105231713417
5Sigma Olomouc105231714317
6Jablonec10523129317
7Teplice105231816217
8Zbrojovka Brno105141213-116
9FK Bohemians Praha104331111015
10Hradec Králové104241013-314
11Viktoria Plzen103432017313
12Baník Ostrava10316718-1110
13FK Pardubice10226916-78
14Artis Brno102261120-98
15Slovacko10145916-77
16Trinity Zlin10019820-121

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Çek Cumhuriyeti Fortuna liga'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Çek Cumhuriyeti Fortuna liga

Son 5 Maç

Slavia Prague

LWWWL

Viktoria Plzen

WLLLD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 20th, 2026 - Çek Cumhuriyeti Fortuna liga

Slavia Prague

2 - 1

Viktoria Plzen

May 24th, 2026 - Çek Cumhuriyeti Fortuna liga

Slavia Prague

3 - 0

Viktoria Plzen

Apr 12th, 2026 - Çek Cumhuriyeti Fortuna liga

Slavia Prague

0 - 0

Viktoria Plzen

Nov 09th, 2025 - Çek Cumhuriyeti Fortuna liga

Viktoria Plzen

3 - 5

Slavia Prague

May 03rd, 2025 - Çek Cumhuriyeti Fortuna liga

Slavia Prague

4 - 3

Viktoria Plzen

Aktif Seriler

Slavia Prague

Yenilgisiz26 Jul 2026 – 09 Oct 2026
10
Galibiyetler30 Aug 2026 – 09 Oct 2026
5

Viktoria Plzen

Aktif seri yok