BulgaristanB PFG B PFG

Futbol tahmin: Chernomorets Burgas - Montana

Sunday, Sep 27 2026, 17:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Chernomorets Burgas
X
Berabere
2
Montana

Oran Karşılaştırma Chernomorets Burgas vs Montana

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.563.60 5.28
Oranlar 22bet22bet1.43 3.906.53
Oranlar MegapariMegapari1.43 3.906.53
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.43 3.906.53
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.081.192.12
Oranlar 22bet22bet1.04 1.16 -
Oranlar MegapariMegapari1.04 1.16 -
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.04 1.16 -
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.931.75
Oranlar MegapariMegapari1.931.75
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.931.75
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.82 1.85
Oranlar 22bet22bet1.86 1.81
Oranlar MegapariMegapari1.871.80
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.871.80

Daha Fazla Bilgi Chernomorets Burgas vs Montana

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1CSKA Sofia II127322391424
2Vihren1273225121324
3Chernomorets Burgas127322181324
4Fratria126421710722
5Rilski Sportist125431410419
6Yantra Gabrovo126151311219
7Nesebar125342017318
8Beroe125341815318
9Hebar125252720717
10Etar Tarnovo115241919017
11Marek Dupnitsa125251414017
12Lokomotiv GO12453910-117
13Ludogorets B114341212015
14Spartak Pleven124261223-1114
15Montana123271526-1111
16Sportist Svoge12246813-510
17FC Dobrudzha122371221-99
18Pirin Blagoevgrad120111534-291

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Bulgaristan B PFG'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Bulgaristan B PFG

Son 5 Maç

Chernomorets Burgas

WWWWW

Montana

LDLLL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 27th, 2026 - Bulgaristan B PFG

Chernomorets Burgas

2 - 0

Montana

Apr 06th, 2024 - Bulgaristan B PFG

Montana

2 - 2

Chernomorets Burgas

Sep 23rd, 2023 - Bulgaristan B PFG

Chernomorets Burgas

0 - 1

Montana

Aktif Seriler

Chernomorets Burgas

Yenilgisiz29 Aug 2026 – 10 Oct 2026
7

Montana

Galibiyetsiz03 Sep 2026 – 13 Oct 2026
6
Mağlubiyetler08 Sep 2026 – 13 Oct 2026
5