BulgaristanB PFG B PFG

Futbol tahmin: Hebar - FC Dobrudzha

Sunday, Sep 27 2026, 19:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Hebar
X
Berabere
2
FC Dobrudzha

Oran Karşılaştırma Hebar vs FC Dobrudzha

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.494.254.95
Oranlar 22bet22bet1.494.254.95
Oranlar MegapariMegapari1.564.10 4.49
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.564.10 4.49
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.101.132.25
Oranlar 22bet22bet1.101.13-
Oranlar MegapariMegapari1.121.14-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.121.14-
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.721.96
Oranlar MegapariMegapari1.69 2.01
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.69 2.01
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.061.65
Oranlar 22bet22bet2.061.65
Oranlar MegapariMegapari2.05 1.66
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.05 1.66

Daha Fazla Bilgi Hebar vs FC Dobrudzha

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1CSKA Sofia II127322391424
2Vihren1273225121324
3Chernomorets Burgas127322181324
4Fratria126421710722
5Rilski Sportist125431410419
6Yantra Gabrovo126151311219
7Nesebar125342017318
8Beroe125341815318
9Hebar125252720717
10Etar Tarnovo115241919017
11Marek Dupnitsa125251414017
12Lokomotiv GO12453910-117
13Ludogorets B114341212015
14Spartak Pleven124261223-1114
15Montana123271526-1111
16Sportist Svoge12246813-510
17FC Dobrudzha122371221-99
18Pirin Blagoevgrad120111534-291

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Bulgaristan B PFG'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Bulgaristan B PFG

Son 5 Maç

Hebar

WWLWW

FC Dobrudzha

LWWLL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 27th, 2026 - Bulgaristan B PFG

Hebar

1 - 2

FC Dobrudzha

Apr 30th, 2022 - Bulgaristan B PFG

Hebar

2 - 0

FC Dobrudzha

Oct 30th, 2021 - Bulgaristan B PFG

FC Dobrudzha

0 - 1

Hebar

May 11th, 2021 - Bulgaristan B PFG

Hebar

1 - 1

FC Dobrudzha

Nov 29th, 2020 - Bulgaristan B PFG

FC Dobrudzha

2 - 1

Hebar

Aktif Seriler

Hebar

2.5 Gol Üstü07 Sep 2026 – 10 Oct 2026
5

FC Dobrudzha

Aktif seri yok