ArjantinPrimera Division Primera Division

Futbol tahmin: Independiente Rivadavia - Club Atletico Tigre

Sunday, Oct 18 2026, 00:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Independiente Rivadavia
X
Berabere
2
Club Atletico Tigre

Oran Karşılaştırma Independiente Rivadavia vs Club Atletico Tigre

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.993.164.28
Oranlar 22bet22bet1.993.164.28
Oranlar MegapariMegapari1.993.164.28
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.993.164.28
Oranlar 1xbet1xbet1.913.104.33
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.211.351.80
Oranlar 22bet22bet1.211.35-
Oranlar MegapariMegapari1.211.35-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.211.35-
Oranlar 1xbet1xbet1.201.361.80
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.632.005.00
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet2.081.67
Oranlar MegapariMegapari2.081.67
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.081.67
Oranlar 1xbet1xbet2.101.67
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.562.44
Oranlar 22bet22bet1.562.44
Oranlar MegapariMegapari1.562.44
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.562.44
Oranlar 1xbet1xbet1.532.40

Daha Fazla Bilgi Independiente Rivadavia vs Club Atletico Tigre

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Independiente Rivadavia16104229151434
2Estudiantes169431971231
3Boca Juniors168622291330
4River Plate1692522121029
5Argentinos Juniors168531713429
6Velez Sarsfield167721812628
7Rosario Central168442016428
8Belgrano167541713426
9Talleres167541713426
10Gimnasia La Plata168261919026
11CA Independiente166642420424
12Lanus166641815324
13Huracan165741713422
14San Lorenzo165741414022
15Union Santa Fe165652420421
16Racing Club165651715221
17Instituto166371717021
18Barracas Central165651515021
19Club Atletico Tigre164841815320
20Defensa y Justicia164751821-319
21Sarmiento de Junin166191320-719
22Gimnasia Mendoza165471422-819
23Banfield165381719-218
24Platense163761015-516
25Central Cordoba164481121-1016
26Newells Old Boys163671527-1215
27Atletico Tucuman163581520-514
28Deportivo Riestra16187512-711
29Aldosivi16088619-138
30Estudiantes de Rio Cuarto161213524-195

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Arjantin Primera Division'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Arjantin Primera Division

Son 5 Maç

Independiente Rivadavia

LDWWW

Club Atletico Tigre

LLLLL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Jul 12th, 2026 - Arjantin Argentina Cup

Independiente Rivadavia

1 - 0

Club Atletico Tigre

Apr 02nd, 2026 - Arjantin Primera Division

Club Atletico Tigre

0 - 2

Independiente Rivadavia

Sep 06th, 2025 - Arjantin Argentina Cup

Club Atletico Tigre

1 - 3

Independiente Rivadavia

Aug 23rd, 2025 - Arjantin Primera Division

Club Atletico Tigre

1 - 1

Independiente Rivadavia

Feb 15th, 2025 - Arjantin Primera Division

Independiente Rivadavia

1 - 4

Club Atletico Tigre

Aktif Seriler

Independiente Rivadavia

Aktif seri yok

Club Atletico Tigre

Galibiyetsiz01 Sep 2026 – 10 Oct 2026
6
Mağlubiyetler05 Sep 2026 – 10 Oct 2026
5