BulgaristanB PFG B PFG

Futbol tahmin: Hebar - Nesebar

Friday, Oct 23 2026, 18:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Hebar
X
Berabere
2
Nesebar

Oran Karşılaştırma Hebar vs Nesebar

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.613.66 4.67
Oranlar 22bet22bet1.53 3.825.17
Oranlar MegapariMegapari1.53 3.825.17
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.53 3.825.17
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.111.182.03
Oranlar 22bet22bet1.08 1.16-
Oranlar MegapariMegapari1.08 1.16-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.08 1.16-
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.632.10
Oranlar MegapariMegapari1.632.10
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.632.10
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.15 1.60
Oranlar 22bet22bet2.181.58
Oranlar MegapariMegapari2.181.58
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.181.58

Daha Fazla Bilgi Hebar vs Nesebar

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1CSKA Sofia II1374226121425
2Vihren1374226131325
3Chernomorets Burgas137422291325
4Fratria126421710722
5Beroe136342116521
6Hebar136252921820
7Yantra Gabrovo136251614220
8Lokomotiv GO135531110120
9Rilski Sportist135441513219
10Nesebar135352119218
11Marek Dupnitsa135351515018
12Etar Tarnovo125252021-117
13Spartak Pleven135261424-1017
14Ludogorets B114341212015
15Sportist Svoge13256914-511
16Montana123271526-1111
17FC Dobrudzha122371221-99
18Pirin Blagoevgrad130112536-311

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Bulgaristan B PFG'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Bulgaristan B PFG

Son 5 Maç

Hebar

WWWWL

Nesebar

LLDDL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Oct 23rd, 2026 - Bulgaristan B PFG

Hebar

2 - 1

Nesebar

Aktif Seriler

Hebar

2.5 Gol Üstü07 Sep 2026 – 23 Oct 2026
6

Nesebar

Aktif seri yok