İngiltereChampionship Championship

Futbol tahmin: Sheffield United - Derby County

Saturday, Oct 24 2026, 15:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Sheffield United
X
Berabere
2
Derby County

Oran Karşılaştırma Sheffield United vs Derby County

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 22bet22bet1.793.824.03
Oranlar BetWinnerBetWinner1.793.824.03
Oranlar MegapariMegapari1.793.824.03
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.793.824.03
Oranlar 1xbet1xbet1.76 3.60 4.33
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar 22bet22bet1.211.24-
Oranlar BetWinnerBetWinner1.211.241.97
Oranlar MegapariMegapari1.211.24-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.211.24-
Oranlar 1xbet1xbet1.20 1.291.95
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.382.304.50
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.672.08
Oranlar MegapariMegapari1.672.08
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.672.08
Oranlar 1xbet1xbet1.672.10
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar 22bet22bet2.021.74
Oranlar BetWinnerBetWinner2.021.74
Oranlar MegapariMegapari2.021.74
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.021.74
Oranlar 1xbet1xbet2.00 1.80

Daha Fazla Bilgi Sheffield United vs Derby County

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Middlesbrough1274127171025
2Swansea11722168823
3West Ham United1164130121822
4Southampton1163221101121
5Birmingham115512011920
6West Bromwich Albion116231512320
7Stoke City116141816219
8Wolverhampton Wanderers115331916318
9Queens Park Rangers114521512317
10Blackburn Rovers114341716115
11Sheffield United114341514115
12Millwall114341818015
13Portsmouth114341414015
14Wrexham113531516-114
15Bristol City114251215-314
16Charlton Athletic113531015-514
17Bolton124261623-714
18Lincoln11335919-1012
19Cardiff City112541817111
20Watford113261019-911
21Norwich113081721-49
22Burnley111551621-58
23Derby County11137920-116
24Preston North End11119924-154

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar İngiltere Championship'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu İngiltere Championship

Son 5 Maç

Sheffield United

WLWLL

Derby County

LLDDL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
May 02nd, 2026 - İngiltere Championship

Derby County

1 - 2

Sheffield United

Nov 01st, 2025 - İngiltere Championship

Sheffield United

1 - 3

Derby County

Feb 01st, 2025 - İngiltere Championship

Derby County

0 - 1

Sheffield United

Sep 21st, 2024 - İngiltere Championship

Sheffield United

1 - 0

Derby County

Jan 15th, 2022 - İngiltere Championship

Derby County

2 - 0

Sheffield United

Aktif Seriler

Sheffield United

Aktif seri yok

Derby County

Galibiyetsiz05 Sep 2026 – 17 Oct 2026
7