İngiltereChampionship Championship

Futbol tahmin: West Ham United - Southampton

Saturday, Oct 24 2026, 18:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
West Ham United
X
Berabere
2
Southampton

Oran Karşılaştırma West Ham United vs Southampton

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 22bet22bet1.634.304.50
Oranlar BetWinnerBetWinner1.634.304.50
Oranlar MegapariMegapari1.634.304.50
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.634.304.50
Oranlar 1xbet1xbet1.624.104.50
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar 22bet22bet1.171.19-
Oranlar BetWinnerBetWinner1.171.192.21
Oranlar MegapariMegapari1.171.19-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.171.19-
Oranlar 1xbet1xbet1.181.222.15
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.102.604.33
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.482.47
Oranlar MegapariMegapari1.482.47
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.482.47
Oranlar 1xbet1xbet1.502.50
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar 22bet22bet2.521.41
Oranlar MegapariMegapari2.521.41
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.521.41
Oranlar 1xbet1xbet2.751.44

Daha Fazla Bilgi West Ham United vs Southampton

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Middlesbrough1274127171025
2Swansea11722168823
3West Ham United1164130121822
4Southampton1163221101121
5Birmingham115512011920
6West Bromwich Albion116231512320
7Stoke City116141816219
8Wolverhampton Wanderers115331916318
9Queens Park Rangers114521512317
10Blackburn Rovers114341716115
11Sheffield United114341514115
12Millwall114341818015
13Portsmouth114341414015
14Wrexham113531516-114
15Bristol City114251215-314
16Charlton Athletic113531015-514
17Bolton124261623-714
18Lincoln11335919-1012
19Cardiff City112541817111
20Watford113261019-911
21Norwich113081721-49
22Burnley111551621-58
23Derby County11137920-116
24Preston North End11119924-154

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar İngiltere Championship'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu İngiltere Championship

Son 5 Maç

West Ham United

WWDDW

Southampton

DWWLW
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Apr 19th, 2025 - İngiltere Premier League

West Ham United

1 - 1

Southampton

Dec 26th, 2024 - İngiltere Premier League

Southampton

0 - 1

West Ham United

Apr 02nd, 2023 - İngiltere Premier League

West Ham United

1 - 0

Southampton

Oct 16th, 2022 - İngiltere Premier League

Southampton

1 - 1

West Ham United

Mar 02nd, 2022 - İngiltere FA Cup

Southampton

3 - 1

West Ham United

Aktif Seriler

West Ham United

Yenilgisiz29 Aug 2026 – 17 Oct 2026
9

Southampton

Aktif seri yok