Bulgaristan A PFG İY İç Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Ludogorets Razgrad6510101916
2Levski Sofia541050513
3Botev Plovdiv633060612
4CSKA Sofia 1948632154111
5Spartak Varna624041310
6CSKA-Sofia52307439
7Lokomotiv Plovdiv52304229
8Slavia Sofia61502118
9Cherno More Varna52123217
10Botev Vratsa51401017
11Dunav Ruse52123307
12Arda Kardzhali51312206
13Lokomotiv Sofia504123-14
14Septemvri Sofia611424-24

Daha fazla puan durumu Bulgaristan

Diğer Bulgaristan sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.