Macaristan NBI Liga İç Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Paks5311138510
2Ujpest4310105510
3Zalaegerszegi430111479
4Gyor530210649
5Budapest Vasas SC522111658
6Nyiregyhaza FC42206428
7MTK Budapest52039816
8Puskas Akademia FC42027706
9Budapest Honved41216605
10Debrecen512269-35
11Ferencvaros30303303
12Kisvarda503247-33

Daha fazla puan durumu Macaristan

Diğer Macaristan sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.