Japonya J.League İY İç Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Kawasaki Frontale532084411
2Avispa Fukuoka632152311
3Sanfrecce Hiroshima431050510
4Yokohama Marinos431041310
5Nagasaki531142210
6Kashiwa Reysol43014139
7Mito HollyHock52304139
8Cerezo Osaka52303129
9Kashima Antlers42113217
10Kyoto Sanga42113217
11JEF United42113307
12Vissel Kobe41303126
13Fagiano Okayama41303216
14Urawa Red Diamonds41216425
15Gamba Osaka41212205
16Machida Zelvia41212205
17Tokyo504112-14
18Shimizu S-Pulse504101-14
19Tokyo Verdy604213-24
20Nagoya Grampus402224-22

Daha fazla puan durumu Japonya

Diğer Japonya sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.