Kazakistan Premier League İY İç Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1FC Astana1310301831533
2Ordabasy Shymkent14752135826
3FK Aktobe1366183524
4FC Kairat Almaty13652123923
5Tobol Kostanay13571107322
6Kaisar Kyzylorda15573108222
7Zhenis1448264220
8Elimai FC1354488019
9Kyzylzhar1439276118
10Ulytau1446466018
11FK Kaspii Aktau14536910-118
12FC Okzhetpes1345477017
13Atyrau1336448-415
14Zhetysu1228244014
15Irtysh Pavlodar1333769-312
16Altai1317539-610

Daha fazla puan durumu Kazakistan

Diğer Kazakistan sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.