Slovakya Superliga İY İç Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Slovan Bratislava32103127
2MFK Zemplin Michalovce42113127
3FK Kosice32015236
4Zeleziarne Podbrezova32013216
5Trencin32012116
6Spartak Trnava41215325
7Dunajska Streda31201015
8MFK Ruzomberok41212205
9MSK Zilina41123304
10Mfk Skalica310228-63
11KFC Komarno301202-21
12Dukla Banska Bystrica301216-51

Daha fazla puan durumu Slovakya

Diğer Slovakya sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.