RusyaPremier League Premier League

Futbol tahmin: Lokomotiv Moscow - Krylia Sovetov Samara

Wednesday, Sep 16 2026, 20:45

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Lokomotiv Moscow
X
Berabere
2
Krylia Sovetov Samara

Oran Karşılaştırma Lokomotiv Moscow vs Krylia Sovetov Samara

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.94 3.70 3.74
Oranlar 22bet22bet1.91 3.72 3.82
Oranlar MegapariMegapari1.983.883.96
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.91 3.72 3.82
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.301.311.89
Oranlar 22bet22bet1.29 1.30 -
Oranlar MegapariMegapari1.29 1.30 -
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.29 1.30 -
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.612.20
Oranlar MegapariMegapari1.612.20
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.612.20
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.10 1.74
Oranlar 22bet22bet2.12 1.73
Oranlar MegapariMegapari2.191.79
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.12 1.73

Daha Fazla Bilgi Lokomotiv Moscow vs Krylia Sovetov Samara

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1CSKA Moscow10640189922
2Dinamo Moscow10712158722
3Zenit St Petersburg1070322111121
4FK Krasnodar106311610621
5Spartak Moscow10622178920
6Baltika Kaliningrad103341412212
7Gazovik Orenburg102621110112
8Rubin Kazan102621212012
9Krylia Sovetov Samara102621415-112
10Dynamo Makhachkala104061520-512
11Akhmat Grozny102531313011
12Rostov103251117-611
13Lokomotiv Moscow102441311210
14Akron Tolyatti101541119-88
15Rodina Moscow101271025-155
16Fakel10037618-123

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Rusya Premier League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Rusya Premier League

Son 5 Maç

Lokomotiv Moscow

DWDLW

Krylia Sovetov Samara

LDDWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 16th, 2026 - Rusya Premier League

Lokomotiv Moscow

1 - 1

Krylia Sovetov Samara

Apr 25th, 2026 - Rusya Premier League

Krylia Sovetov Samara

2 - 0

Lokomotiv Moscow

Mar 19th, 2026 - Rusya Russian Cup

Krylia Sovetov Samara

2 - 1

Lokomotiv Moscow

Aug 31st, 2025 - Rusya Premier League

Lokomotiv Moscow

2 - 2

Krylia Sovetov Samara

Mar 28th, 2025 - Rusya Premier League

Krylia Sovetov Samara

5 - 1

Lokomotiv Moscow

Aktif Seriler

Lokomotiv Moscow

Aktif seri yok

Krylia Sovetov Samara

Yenilgisiz23 Aug 2026 – 10 Oct 2026
6
Karşılıklı Gol Var29 Aug 2026 – 10 Oct 2026
5