RusyaPremier League Premier League

Futbol tahmin: Dynamo Makhachkala - CSKA Moscow

Thursday, Sep 17 2026, 20:45

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Dynamo Makhachkala
X
Berabere
2
CSKA Moscow

Oran Karşılaştırma Dynamo Makhachkala vs CSKA Moscow

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner3.203.402.23
Oranlar 22bet22bet3.203.402.23
Oranlar MegapariMegapari3.343.542.31
Oranlar SpinbetterSpinbetter3.203.402.23
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.691.351.38
Oranlar 22bet22bet1.691.35-
Oranlar MegapariMegapari1.691.35-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.691.35-
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.702.05
Oranlar MegapariMegapari1.702.05
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.702.05
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.89 1.91
Oranlar 22bet22bet1.89 1.91
Oranlar MegapariMegapari1.961.99
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.89 1.91

Daha Fazla Bilgi Dynamo Makhachkala vs CSKA Moscow

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1CSKA Moscow10640189922
2Dinamo Moscow10712158722
3Zenit St Petersburg1070322111121
4FK Krasnodar106311610621
5Spartak Moscow10622178920
6Baltika Kaliningrad103341412212
7Gazovik Orenburg102621110112
8Rubin Kazan102621212012
9Krylia Sovetov Samara102621415-112
10Dynamo Makhachkala104061520-512
11Akhmat Grozny102531313011
12Rostov103251117-611
13Lokomotiv Moscow102441311210
14Akron Tolyatti101541119-88
15Rodina Moscow101271025-155
16Fakel10037618-123

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Rusya Premier League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Rusya Premier League

Son 5 Maç

Dynamo Makhachkala

LLLWL

CSKA Moscow

WWDWL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 17th, 2026 - Rusya Premier League

Dynamo Makhachkala

1 - 3

CSKA Moscow

Mar 21st, 2026 - Rusya Premier League

CSKA Moscow

3 - 1

Dynamo Makhachkala

Nov 26th, 2025 - Rusya Russian Cup

CSKA Moscow

0 - 1

Dynamo Makhachkala

Nov 08th, 2025 - Rusya Premier League

Dynamo Makhachkala

0 - 1

CSKA Moscow

Nov 05th, 2025 - Rusya Russian Cup

Dynamo Makhachkala

1 - 0

CSKA Moscow

Aktif Seriler

Dynamo Makhachkala

Aktif seri yok

CSKA Moscow

Yenilgisiz24 Jul 2026 – 11 Oct 2026
10