BelçikaFirst Division A First Division A

Futbol tahmin: KAA Gent - Standard Liege

Friday, Sep 18 2026, 22:45

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
KAA Gent
X
Berabere
2
Standard Liege

Oran Karşılaştırma KAA Gent vs Standard Liege

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 22bet22bet1.843.564.38
Oranlar BetWinnerBetWinner1.843.564.38
Oranlar MegapariMegapari1.843.564.38
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.843.564.38
Oranlar 1xbet1xbet1.733.504.20
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar 22bet22bet1.211.29-
Oranlar BetWinnerBetWinner1.211.291.96
Oranlar MegapariMegapari1.211.29-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.211.29-
Oranlar 1xbet1xbet1.201.251.91
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.382.204.75
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.79 1.92
Oranlar MegapariMegapari1.79 1.92
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.79 1.92
Oranlar 1xbet1xbet1.911.91
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar 22bet22bet1.861.94
Oranlar BetWinnerBetWinner1.861.94
Oranlar MegapariMegapari1.861.94
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.861.94
Oranlar 1xbet1xbet1.851.95

Daha Fazla Bilgi KAA Gent vs Standard Liege

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1KAA Gent87101541122
2Club Brugge87011941521
3Charleroi8701167921
4Union Saint-Gilloise86202241820
5Anderlecht851296316
6Westerlo84132017313
7Genk83321612412
8Zulte-Waregem8323109111
9Standard Liege83231313011
10Lommel SK832399011
11Waasland Beveren8305814-69
12St.Truiden82241516-18
13Antwerp82151220-87
14Mechelen8134917-86
15OH Leuven8125614-85
16Virton8116818-104
17Cercle Brugge8035916-73
18KV Kortrijk8107218-163

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Belçika First Division A'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Belçika First Division A

Son 5 Maç

KAA Gent

WWDWW

Standard Liege

LLLWW
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 18th, 2026 - Belçika First Division A

KAA Gent

2 - 1

Standard Liege

Jan 23rd, 2026 - Belçika First Division A

Standard Liege

0 - 4

KAA Gent

Oct 25th, 2025 - Belçika First Division A

KAA Gent

4 - 0

Standard Liege

Dec 22nd, 2024 - Belçika First Division A

Standard Liege

0 - 1

KAA Gent

Nov 10th, 2024 - Belçika First Division A

KAA Gent

5 - 0

Standard Liege

Aktif Seriler

KAA Gent

Yenilgisiz09 Aug 2026 – 10 Oct 2026
8

Standard Liege

Aktif seri yok