Güney KoreK-League K-League

Futbol tahmin: Anyang - Ulsan Hyundai

Saturday, Sep 19 2026, 14:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Anyang
X
Berabere
2
Ulsan Hyundai

Oran Karşılaştırma Anyang vs Ulsan Hyundai

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner3.943.881.79
Oranlar 22bet22bet3.943.881.79
Oranlar MegapariMegapari3.943.881.79
Oranlar 1xbet1xbet3.703.801.80
Oranlar SpinbetterSpinbetter3.943.881.79
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.971.23 1.22
Oranlar 22bet22bet1.971.23 -
Oranlar MegapariMegapari1.971.23 -
Oranlar 1xbet1xbet1.951.251.29
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.971.23 -
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet4.332.402.38
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.552.30
Oranlar MegapariMegapari1.552.30
Oranlar 1xbet1xbet1.572.25
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.552.30
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.27 1.59
Oranlar 22bet22bet2.27 1.59
Oranlar MegapariMegapari2.27 1.59
Oranlar 1xbet1xbet2.301.60
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.27 1.59

Daha Fazla Bilgi Anyang vs Ulsan Hyundai

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Seoul31205658263265
2Ulsan Hyundai31145124844447
3Gangwon311113738281046
4Jeju United31121093631546
5Jeonbuk31111193930944
6Daejeon Citizen3111101048381043
7Incheon United31119113933642
8Anyang311011103947-841
9Pohang Steelers31117132837-940
10Gimcheon Sangmu3151883037-733
11Bucheon 199531711133142-1132
12Gwangju31212172566-4118

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Güney Kore K-League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Güney Kore K-League

Son 5 Maç

Anyang

WWDLL

Ulsan Hyundai

LLWWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 19th, 2026 - Güney Kore K-League

Anyang

2 - 1

Ulsan Hyundai

Aug 02nd, 2026 - Güney Kore K-League

Ulsan Hyundai

3 - 1

Anyang

Apr 22nd, 2026 - Güney Kore K-League

Anyang

1 - 1

Ulsan Hyundai

Nov 01st, 2025 - Güney Kore K-League

Anyang

3 - 1

Ulsan Hyundai

Sep 21st, 2025 - Güney Kore K-League

Ulsan Hyundai

0 - 0

Anyang

Aktif Seriler

Anyang

Aktif seri yok

Ulsan Hyundai

Aktif seri yok