Güney Kore K-League Tablo 2026

#TakımPWDLWDLGFGAGDPTS
1Seoul31923113358263265
2Ulsan Hyundai318166464844447
3Gangwon3158365438281046
4Jeju United315757343631546
5Jeonbuk317354843930944
6Daejeon Citizen3156564548381043
7Incheon United316465553933642
8Anyang314566643947-841
9Pohang Steelers314367472837-940
10Gimcheon Sangmu3111044843037-733
11Bucheon 1995313774463142-1132
12Gwangju3125100772566-4118

Güney Kore K-League Weakest Defence

  • Gwangju 66 maçta 31 gol ya da maç başına 2.13 gol kaydetti.
  • Anyang 47 maçta 31 gol ya da maç başına 1.52 gol kaydetti.
  • Ulsan Hyundai 44 maçta 31 gol ya da maç başına 1.42 gol kaydetti.
  • Bucheon 1995 42 maçta 31 gol ya da maç başına 1.35 gol kaydetti.
  • Daejeon Citizen 38 maçta 31 gol ya da maç başına 1.23 gol kaydetti.

Güney Kore K-League Best Attack

  • Seoul, 58 maçta 31 gol ya da maç başına 1.87 gol kaydetti.
  • Ulsan Hyundai, 48 maçta 31 gol ya da maç başına 1.55 gol kaydetti.
  • Daejeon Citizen, 48 maçta 31 gol ya da maç başına 1.55 gol kaydetti.
  • Jeonbuk, 39 maçta 31 gol ya da maç başına 1.26 gol kaydetti.
  • Incheon United, 39 maçta 31 gol ya da maç başına 1.26 gol kaydetti.

Güney Kore K-League Most Wins

  • Seoul 20 kez galibiyetle bitirdi.
  • Ulsan Hyundai 14 kez galibiyetle bitirdi.
  • Jeju United 12 kez galibiyetle bitirdi.
  • Gangwon 11 kez galibiyetle bitirdi.
  • Jeonbuk 11 kez galibiyetle bitirdi.

Güney Kore K-League Most Draws

  • Gimcheon Sangmu 18 kez berabere bitti.
  • Gangwon 13 kez berabere bitti.
  • Gwangju 12 kez berabere bitti.
  • Jeonbuk 11 kez berabere bitti.
  • Anyang 11 kez berabere bitti.

Güney Kore K-League Most Losses

  • Gwangju 17 kez mağlubiyetle sona erdi.
  • Pohang Steelers 13 kez mağlubiyetle sona erdi.
  • Bucheon 1995 13 kez mağlubiyetle sona erdi.
  • Ulsan Hyundai 12 kez mağlubiyetle sona erdi.
  • Incheon United 11 kez mağlubiyetle sona erdi.

Daha fazla puan durumu Güney Kore

Diğer Güney Kore sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.