BelarusPremier League Premier League

Futbol tahmin: ML Vitebsk - Arsenal Dzyarzhynsk

Friday, Sep 18 2026, 19:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
ML Vitebsk
X
Berabere
2
Arsenal Dzyarzhynsk

Oran Karşılaştırma ML Vitebsk vs Arsenal Dzyarzhynsk

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.137.6016.50
Oranlar 22bet22bet1.137.6016.50
Oranlar MegapariMegapari1.137.6016.50
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.137.6016.50
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner0.001.065.30
Oranlar 22bet22bet-1.06-
Oranlar MegapariMegapari-1.06-
Oranlar SpinbetterSpinbetter-1.06-
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet2.331.54
Oranlar MegapariMegapari2.331.54
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.331.54
Bahis Siteleriunder 3.5 over 3.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.622.22
Oranlar 22bet22bet1.622.22
Oranlar MegapariMegapari1.622.22
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.622.22

Daha Fazla Bilgi ML Vitebsk vs Arsenal Dzyarzhynsk

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1ML Vitebsk22138147182947
2Dinamo Minsk22144440182246
3Isloch23137337181946
4Dinamo Brest24134739231643
5Neman Grodno24134731201143
6Gomel24116734231139
7Vitebsk2410772821737
8Minsk24104103029134
9Torpedo Zhodino238692929030
10Slavia-Mozyr2367102428-425
11FC Baranovichi2467112441-1725
12Arsenal Dzyarzhynsk2458112442-1823
13BATE Borisov2449111830-1221
14Belshina Bobruisk2356122340-1721
15Naftan Novopolotsk2445152455-3117
16Dnepr-Mogilev24210122239-1716

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Belarus Premier League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Belarus Premier League

Son 5 Maç

ML Vitebsk

WWDDD

Arsenal Dzyarzhynsk

LLDDL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 18th, 2026 - Belarus Premier League

ML Vitebsk

5 - 1

Arsenal Dzyarzhynsk

May 17th, 2026 - Belarus Premier League

Arsenal Dzyarzhynsk

0 - 3

ML Vitebsk

Aug 10th, 2025 - Belarus Premier League

Arsenal Dzyarzhynsk

0 - 4

ML Vitebsk

Mar 29th, 2025 - Belarus Premier League

ML Vitebsk

2 - 2

Arsenal Dzyarzhynsk

Aktif Seriler

ML Vitebsk

Yenilgisiz21 Jun 2026 – 11 Oct 2026
11

Arsenal Dzyarzhynsk

Galibiyetsiz12 Jul 2026 – 09 Oct 2026
10