BulgaristanB PFG B PFG

Futbol tahmin: Etar Tarnovo - Chernomorets Burgas

Sunday, Sep 20 2026, 20:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Etar Tarnovo
X
Berabere
2
Chernomorets Burgas

Oran Karşılaştırma Etar Tarnovo vs Chernomorets Burgas

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner2.28 3.262.75
Oranlar 22bet22bet2.28 3.262.75
Oranlar MegapariMegapari2.293.22 2.77
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.293.22 2.77
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.341.231.48
Oranlar 22bet22bet1.341.23-
Oranlar MegapariMegapari1.33 1.24-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.33 1.24-
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.502.36
Oranlar MegapariMegapari1.532.29
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.532.29
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.101.59
Oranlar 22bet22bet2.101.59
Oranlar MegapariMegapari2.00 1.65
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.00 1.65

Daha Fazla Bilgi Etar Tarnovo vs Chernomorets Burgas

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1CSKA Sofia II127322391424
2Vihren1273225121324
3Chernomorets Burgas127322181324
4Fratria126421710722
5Rilski Sportist125431410419
6Yantra Gabrovo126151311219
7Nesebar125342017318
8Beroe125341815318
9Hebar125252720717
10Etar Tarnovo115241919017
11Marek Dupnitsa125251414017
12Lokomotiv GO12453910-117
13Ludogorets B114341212015
14Spartak Pleven124261223-1114
15Montana123271526-1111
16Sportist Svoge12246813-510
17FC Dobrudzha122371221-99
18Pirin Blagoevgrad120111534-291

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Bulgaristan B PFG'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Bulgaristan B PFG

Son 5 Maç

Etar Tarnovo

WWLLW

Chernomorets Burgas

WWWWW
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 20th, 2026 - Bulgaristan B PFG

Etar Tarnovo

2 - 4

Chernomorets Burgas

May 03rd, 2026 - Bulgaristan B PFG

Chernomorets Burgas

1 - 1

Etar Tarnovo

Nov 02nd, 2025 - Bulgaristan B PFG

Etar Tarnovo

3 - 3

Chernomorets Burgas

Oct 13th, 2024 - Bulgaristan Bulgarian Cup

Chernomorets Burgas

2 - 0

Etar Tarnovo

Nov 18th, 2023 - Bulgaristan Bulgarian Cup

Chernomorets Burgas

2 - 2

Etar Tarnovo

Aktif Seriler

Etar Tarnovo

Aktif seri yok

Chernomorets Burgas

Yenilgisiz29 Aug 2026 – 10 Oct 2026
7