KolombiyaCategoría Primera A Categoría Primera A

Futbol tahmin: Club Llaneros - America de Cali

Monday, Oct 05 2026, 05:15

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Club Llaneros
X
Berabere
2
America de Cali

Oran Karşılaştırma Club Llaneros vs America de Cali

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner3.803.581.96
Oranlar 1xbet1xbet3.75 3.102.10
Oranlar 22bet22bet3.803.581.96
Oranlar MegapariMegapari3.803.581.96
Oranlar SpinbetterSpinbetter3.803.581.96
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.741.31 1.21
Oranlar 1xbet1xbet1.701.361.25
Oranlar 22bet22bet1.741.31 -
Oranlar MegapariMegapari1.741.31 -
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.741.31 -
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet4.332.102.75
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 1xbet1xbet1.831.83
Oranlar 22bet22bet1.871.83
Oranlar MegapariMegapari1.871.83
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.871.83
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.712.13
Oranlar 1xbet1xbet1.702.10
Oranlar 22bet22bet1.712.13
Oranlar MegapariMegapari1.712.13
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.712.13

Daha Fazla Bilgi Club Llaneros vs America de Cali

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Atletico Nacional Medellin19131535152040
2Athletico Junior1911263124735
3Deportivo Pasto1910452925434
4America de Cali19103625151033
5Once Caldas198923122933
6Deportes Tolima1987427171031
7Independiente Santa Fe197842922729
8Internacional de Bogota197752626028
9Deportivo Cali197662016427
10Millonarios197573123826
11Independiente Medellin197572624226
12Rionegro Aguilas197572025-526
13Atletico Bucaramanga195862620623
14Club Llaneros1941051720-322
15Fortaleza195772227-522
16Jaguares de Cordoba1953112033-1318
17Alianza Petrolera193881327-1417
18Boyaca Chico FC1952121532-1717
19Cucuta193792235-1316
20Deportes Pereira1917111532-1710

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Kolombiya Categoría Primera A'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Kolombiya Categoría Primera A

Son 5 Maç

Club Llaneros

LLLWL

America de Cali

LWWDL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Oct 05th, 2026 - Kolombiya Categoría Primera A

Club Llaneros

1 - 2

America de Cali

Mar 26th, 2026 - Kolombiya Categoría Primera A

America de Cali

0 - 0

Club Llaneros

Jul 12th, 2025 - Kolombiya Categoría Primera A

Club Llaneros

0 - 0

America de Cali

Jan 25th, 2025 - Kolombiya Categoría Primera A

America de Cali

4 - 3

Club Llaneros

Aktif Seriler

Club Llaneros

Aktif seri yok

America de Cali

Aktif seri yok