SlovenyaPrva liga Prva liga

Futbol tahmin: Aluminij Kidricevo - Olimpija Ljubljana

Friday, Oct 16 2026, 18:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Aluminij Kidricevo
X
Berabere
2
Olimpija Ljubljana

Oran Karşılaştırma Aluminij Kidricevo vs Olimpija Ljubljana

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner3.693.441.84
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.761.211.19
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.901.77

Daha Fazla Bilgi Aluminij Kidricevo vs Olimpija Ljubljana

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Maribor116502191223
2Luka Koper115421411319
3Bravo115331211118
4Nafta Lendava115151816216
5Olimpija Ljubljana114341311215
6Celje104331211115
7Aluminij Kidricevo113441612413
8Grosuplje113261520-511
9Mura112451324-1110
10NK Radomlje101361221-96

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Slovenya Prva liga'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Slovenya Prva liga

Son 5 Maç

Aluminij Kidricevo

LDWDL

Olimpija Ljubljana

DLWWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Aug 02nd, 2026 - Slovenya Prva liga

Olimpija Ljubljana

1 - 0

Aluminij Kidricevo

Apr 11th, 2026 - Slovenya Prva liga

Olimpija Ljubljana

2 - 1

Aluminij Kidricevo

Feb 05th, 2026 - Slovenya Prva liga

Aluminij Kidricevo

1 - 2

Olimpija Ljubljana

Oct 03rd, 2025 - Slovenya Prva liga

Olimpija Ljubljana

1 - 1

Aluminij Kidricevo

Jul 26th, 2025 - Slovenya Prva liga

Aluminij Kidricevo

0 - 3

Olimpija Ljubljana

Aktif Seriler

Aluminij Kidricevo

Aktif seri yok

Olimpija Ljubljana

Aktif seri yok