Güney KoreK-League K-League

Futbol tahmin: Ulsan Hyundai - Bucheon 1995

Saturday, Oct 17 2026, 11:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Ulsan Hyundai
X
Berabere
2
Bucheon 1995

Oran Karşılaştırma Ulsan Hyundai vs Bucheon 1995

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.653.924.80
Oranlar 1xbet1xbet1.623.804.75
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.151.222.17
Oranlar 1xbet1xbet1.181.252.25
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.202.405.00
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 1xbet1xbet1.672.10
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.121.67
Oranlar 1xbet1xbet2.101.70

Daha Fazla Bilgi Ulsan Hyundai vs Bucheon 1995

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Seoul31205658263265
2Ulsan Hyundai31145124844447
3Gangwon311113738281046
4Jeju United31121093631546
5Jeonbuk31111193930944
6Daejeon Citizen3111101048381043
7Incheon United31119113933642
8Anyang311011103947-841
9Pohang Steelers31117132837-940
10Gimcheon Sangmu3151883037-733
11Bucheon 199531711133142-1132
12Gwangju31212172566-4118

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Güney Kore K-League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Güney Kore K-League

Son 5 Maç

Ulsan Hyundai

LLWWD

Bucheon 1995

LLDLL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
May 10th, 2026 - Güney Kore K-League

Ulsan Hyundai

1 - 0

Bucheon 1995

Mar 15th, 2026 - Güney Kore K-League

Bucheon 1995

1 - 2

Ulsan Hyundai

Aktif Seriler

Ulsan Hyundai

Aktif seri yok

Bucheon 1995

Galibiyetsiz25 Aug 2026 – 09 Oct 2026
7