İngiltereChampionship Championship

Futbol tahmin: Portsmouth - Millwall

Saturday, Oct 24 2026, 15:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Portsmouth
X
Berabere
2
Millwall

Oran Karşılaştırma Portsmouth vs Millwall

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner2.493.222.76
Oranlar 22bet22bet2.493.222.76
Oranlar MegapariMegapari2.493.222.76
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.493.222.76
Oranlar 1xbet1xbet2.323.252.85
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.411.311.49
Oranlar 22bet22bet1.411.31-
Oranlar MegapariMegapari1.411.31-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.411.31-
Oranlar 1xbet1xbet1.401.331.53
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet3.102.203.50
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.722.01
Oranlar MegapariMegapari1.722.01
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.722.01
Oranlar 1xbet1xbet1.732.00
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.791.95
Oranlar 22bet22bet1.791.95
Oranlar MegapariMegapari1.791.95
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.791.95
Oranlar 1xbet1xbet1.911.91

Daha Fazla Bilgi Portsmouth vs Millwall

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Middlesbrough1274127171025
2Swansea11722168823
3West Ham United1164130121822
4Southampton1163221101121
5Birmingham115512011920
6West Bromwich Albion116231512320
7Stoke City116141816219
8Wolverhampton Wanderers115331916318
9Queens Park Rangers114521512317
10Blackburn Rovers114341716115
11Sheffield United114341514115
12Millwall114341818015
13Portsmouth114341414015
14Wrexham113531516-114
15Bristol City114251215-314
16Charlton Athletic113531015-514
17Bolton124261623-714
18Lincoln11335919-1012
19Cardiff City112541817111
20Watford113261019-911
21Norwich113081721-49
22Burnley111551621-58
23Derby County11137920-116
24Preston North End11119924-154

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar İngiltere Championship'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu İngiltere Championship

Son 5 Maç

Portsmouth

DWWLD

Millwall

DLWDD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Feb 21st, 2026 - İngiltere Championship

Millwall

1 - 3

Portsmouth

Nov 22nd, 2025 - İngiltere Championship

Portsmouth

3 - 1

Millwall

Apr 05th, 2025 - İngiltere Championship

Millwall

2 - 1

Portsmouth

Jan 28th, 2025 - İngiltere Championship

Portsmouth

0 - 1

Millwall

Aktif Seriler

Portsmouth

Aktif seri yok

Millwall

Aktif seri yok