İngiltereChampionship Championship

Futbol tahmin: Blackburn Rovers - Wrexham

Saturday, Oct 24 2026, 18:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Blackburn Rovers
X
Berabere
2
Wrexham

Oran Karşılaştırma Blackburn Rovers vs Wrexham

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 22bet22bet2.893.142.47
Oranlar BetWinnerBetWinner2.893.142.47
Oranlar MegapariMegapari2.893.142.47
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.893.142.47
Oranlar 1xbet1xbet3.003.302.30
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar 22bet22bet1.511.33-
Oranlar BetWinnerBetWinner1.511.331.38
Oranlar MegapariMegapari1.511.33-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.511.33-
Oranlar 1xbet1xbet1.571.331.36
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet3.602.103.00
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.801.91
Oranlar MegapariMegapari1.801.91
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.801.91
Oranlar 1xbet1xbet1.831.83
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar 22bet22bet1.692.09
Oranlar BetWinnerBetWinner1.692.09
Oranlar MegapariMegapari1.692.09
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.692.09
Oranlar 1xbet1xbet1.732.10

Daha Fazla Bilgi Blackburn Rovers vs Wrexham

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Middlesbrough1274127171025
2Swansea11722168823
3West Ham United1164130121822
4Southampton1163221101121
5Birmingham115512011920
6West Bromwich Albion116231512320
7Stoke City116141816219
8Wolverhampton Wanderers115331916318
9Queens Park Rangers114521512317
10Blackburn Rovers114341716115
11Sheffield United114341514115
12Millwall114341818015
13Portsmouth114341414015
14Wrexham113531516-114
15Bristol City114251215-314
16Charlton Athletic113531015-514
17Bolton124261623-714
18Lincoln11335919-1012
19Cardiff City112541817111
20Watford113261019-911
21Norwich113081721-49
22Burnley111551621-58
23Derby County11137920-116
24Preston North End11119924-154

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar İngiltere Championship'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu İngiltere Championship

Son 5 Maç

Blackburn Rovers

LWWDW

Wrexham

WLDWL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Jan 01st, 2026 - İngiltere Championship

Blackburn Rovers

0 - 2

Wrexham

Nov 29th, 2025 - İngiltere Championship

Wrexham

1 - 1

Blackburn Rovers

Jan 29th, 2024 - İngiltere FA Cup

Blackburn Rovers

4 - 1

Wrexham

Aktif Seriler

Blackburn Rovers

Aktif seri yok

Wrexham

Aktif seri yok