KolombiyaCategoría Primera A Categoría Primera A

Futbol tahmin: Athletico Junior - Rionegro Aguilas

Saturday, Oct 24 2026, 05:10

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Athletico Junior
X
Berabere
2
Rionegro Aguilas

Oran Karşılaştırma Athletico Junior vs Rionegro Aguilas

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.973.253.78
Oranlar 1xbet1xbet1.953.403.75
Oranlar 22bet22bet1.973.253.78
Oranlar MegapariMegapari1.973.253.78
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.993.463.82
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.221.291.75
Oranlar 1xbet1xbet1.251.301.80
Oranlar 22bet22bet1.221.29-
Oranlar MegapariMegapari1.221.29-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.261.30-
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.602.204.33
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 1xbet1xbet1.73 2.00
Oranlar 22bet22bet1.761.96
Oranlar MegapariMegapari1.761.96
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.772.05
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.801.93
Oranlar 1xbet1xbet1.851.95
Oranlar 22bet22bet1.801.93
Oranlar MegapariMegapari1.801.93
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.81 2.01

Daha Fazla Bilgi Athletico Junior vs Rionegro Aguilas

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Atletico Nacional Medellin19131535152040
2Athletico Junior1911263124735
3Deportivo Pasto1910452925434
4America de Cali19103625151033
5Once Caldas198923122933
6Deportes Tolima1987427171031
7Independiente Santa Fe197842922729
8Internacional de Bogota197752626028
9Deportivo Cali197662016427
10Millonarios197573123826
11Independiente Medellin197572624226
12Rionegro Aguilas197572025-526
13Atletico Bucaramanga195862620623
14Club Llaneros1941051720-322
15Fortaleza195772227-522
16Jaguares de Cordoba1953112033-1318
17Alianza Petrolera193881327-1417
18Boyaca Chico FC1952121532-1717
19Cucuta193792235-1316
20Deportes Pereira1917111532-1710

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Kolombiya Categoría Primera A'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Kolombiya Categoría Primera A

Son 5 Maç

Athletico Junior

WDDDL

Rionegro Aguilas

LWDDW
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Oct 24th, 2026 - Kolombiya Categoría Primera A

Athletico Junior

1 - 0

Rionegro Aguilas

Apr 11th, 2026 - Kolombiya Categoría Primera A

Rionegro Aguilas

0 - 3

Athletico Junior

Jul 19th, 2025 - Kolombiya Categoría Primera A

Rionegro Aguilas

2 - 3

Athletico Junior

Feb 02nd, 2025 - Kolombiya Categoría Primera A

Athletico Junior

2 - 2

Rionegro Aguilas

Sep 23rd, 2024 - Kolombiya Categoría Primera A

Athletico Junior

3 - 4

Rionegro Aguilas

Aktif Seriler

Athletico Junior

Aktif seri yok

Rionegro Aguilas

Aktif seri yok