SlovenyaPrva liga Prva liga

Futbol tahmin: Nafta Lendava - Aluminij Kidricevo

Wednesday, Oct 28 2026, 18:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Nafta Lendava
X
Berabere
2
Aluminij Kidricevo

Oran Karşılaştırma Nafta Lendava vs Aluminij Kidricevo

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner2.333.362.55
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.381.221.46
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.011.69

Daha Fazla Bilgi Nafta Lendava vs Aluminij Kidricevo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Maribor126602191224
2Luka Koper126421911822
3Bravo125431413119
4Olimpija Ljubljana125341411318
5Nafta Lendava125251816217
6Celje114431211116
7Aluminij Kidricevo123451613313
8Brinje Grosuplje123271525-1011
9Mura122551324-1111
10NK Radomlje111461423-97

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Slovenya Prva liga'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Slovenya Prva liga

Son 5 Maç

Nafta Lendava

DWLWW

Aluminij Kidricevo

LLDWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Aug 09th, 2026 - Slovenya Prva liga

Aluminij Kidricevo

1 - 1

Nafta Lendava

Aktif Seriler

Nafta Lendava

Aktif seri yok

Aluminij Kidricevo

Aktif seri yok