SlovenyaPrva liga Prva liga

Futbol tahmin: Olimpija Ljubljana - Celje

Wednesday, Oct 28 2026, 20:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Olimpija Ljubljana
X
Berabere
2
Celje

Oran Karşılaştırma Olimpija Ljubljana vs Celje

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner2.323.502.77
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.391.261.55
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.951.76

Daha Fazla Bilgi Olimpija Ljubljana vs Celje

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Maribor126602191224
2Luka Koper126421911822
3Bravo125431413119
4Olimpija Ljubljana125341411318
5Nafta Lendava125251816217
6Celje114431211116
7Aluminij Kidricevo123451613313
8Brinje Grosuplje123271525-1011
9Mura122551324-1111
10NK Radomlje111461423-97

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Slovenya Prva liga'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Slovenya Prva liga

Son 5 Maç

Olimpija Ljubljana

WDLWW

Celje

DDLWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Aug 08th, 2026 - Slovenya Prva liga

Celje

1 - 0

Olimpija Ljubljana

Apr 15th, 2026 - Slovenya Prva liga

Celje

2 - 0

Olimpija Ljubljana

Feb 08th, 2026 - Slovenya Prva liga

Olimpija Ljubljana

3 - 1

Celje

Oct 18th, 2025 - Slovenya Prva liga

Celje

0 - 0

Olimpija Ljubljana

Aug 03rd, 2025 - Slovenya Prva liga

Olimpija Ljubljana

0 - 5

Celje

Aktif Seriler

Olimpija Ljubljana

Aktif seri yok

Celje

Aktif seri yok