SlovenyaPrva liga Prva liga

Futbol tahmin: Brinje Grosuplje - Bravo

Thursday, Oct 29 2026, 18:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Brinje Grosuplje
X
Berabere
2
Bravo

Oran Karşılaştırma Brinje Grosuplje vs Bravo

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner2.623.342.29
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.471.221.36
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.931.75

Daha Fazla Bilgi Brinje Grosuplje vs Bravo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Maribor126602191224
2Luka Koper126421911822
3Bravo125431413119
4Olimpija Ljubljana125341411318
5Nafta Lendava125251816217
6Celje114431211116
7Aluminij Kidricevo123451613313
8Brinje Grosuplje123271525-1011
9Mura122551324-1111
10NK Radomlje111461423-97

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Slovenya Prva liga'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Slovenya Prva liga

Son 5 Maç

Brinje Grosuplje

LLWLL

Bravo

DLWWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Aug 09th, 2026 - Slovenya Prva liga

Bravo

1 - 1

Brinje Grosuplje

Aktif Seriler

Brinje Grosuplje

2.5 Gol Üstü16 Aug 2026 – 18 Oct 2026
8

Bravo

Aktif seri yok