BulgaristanB PFG B PFG

Futbol tahmin: Ludogorets B - FC Dobrudzha

Tuesday, Oct 27 2026, 18:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Ludogorets B
X
Berabere
2
FC Dobrudzha

Oran Karşılaştırma Ludogorets B vs FC Dobrudzha

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.833.164.06
Oranlar 22bet22bet1.833.164.06
Oranlar MegapariMegapari1.853.203.91
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.853.203.91
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.151.251.76
Oranlar 22bet22bet1.151.25-
Oranlar MegapariMegapari1.171.24 -
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.171.24 -
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.751.93
Oranlar MegapariMegapari1.68 2.03
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.68 2.03
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.791.88
Oranlar 22bet22bet1.791.88
Oranlar MegapariMegapari1.871.80
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.871.80

Daha Fazla Bilgi Ludogorets B vs FC Dobrudzha

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1CSKA Sofia II1374226121425
2Vihren1374226131325
3Chernomorets Burgas137422291325
4Fratria126421710722
5Beroe136342116521
6Hebar136252921820
7Yantra Gabrovo136251614220
8Lokomotiv GO135531110120
9Rilski Sportist135441513219
10Nesebar135352119218
11Marek Dupnitsa135351515018
12Etar Tarnovo125252021-117
13Spartak Pleven135261424-1017
14Ludogorets B114341212015
15Sportist Svoge13256914-511
16Montana123271526-1111
17FC Dobrudzha122371221-99
18Pirin Blagoevgrad130112536-311

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Bulgaristan B PFG'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Bulgaristan B PFG

Son 5 Maç

Ludogorets B

WLDWL

FC Dobrudzha

WLWWL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Mar 04th, 2025 - Bulgaristan B PFG

FC Dobrudzha

0 - 0

Ludogorets B

Aug 18th, 2024 - Bulgaristan B PFG

Ludogorets B

1 - 1

FC Dobrudzha

Dec 11th, 2023 - Bulgaristan B PFG

Ludogorets B

1 - 1

FC Dobrudzha

Jul 29th, 2023 - Bulgaristan B PFG

FC Dobrudzha

1 - 0

Ludogorets B

May 01st, 2023 - Bulgaristan B PFG

FC Dobrudzha

1 - 2

Ludogorets B

Aktif Seriler

Ludogorets B

Aktif seri yok

FC Dobrudzha

Aktif seri yok