BulgaristanB PFG B PFG

Futbol tahmin: Fratria - Montana

Tuesday, Oct 27 2026, 18:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Fratria
X
Berabere
2
Montana

Oran Karşılaştırma Fratria vs Montana

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.264.659.95
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.031.103.13
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.271.54

Daha Fazla Bilgi Fratria vs Montana

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1CSKA Sofia II1374226121425
2Vihren1374226131325
3Chernomorets Burgas137422291325
4Fratria126421710722
5Beroe136342116521
6Hebar136252921820
7Yantra Gabrovo136251614220
8Lokomotiv GO135531110120
9Rilski Sportist135441513219
10Nesebar135352119218
11Marek Dupnitsa135351515018
12Etar Tarnovo125252021-117
13Spartak Pleven135261424-1017
14Ludogorets B114341212015
15Sportist Svoge13256914-511
16Montana123271526-1111
17FC Dobrudzha122371221-99
18Pirin Blagoevgrad130112536-311

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Bulgaristan B PFG'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Bulgaristan B PFG

Son 5 Maç

Fratria

LLWWW

Montana

LLDLL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Mar 22nd, 2025 - Bulgaristan B PFG

Montana

0 - 1

Fratria

Sep 07th, 2024 - Bulgaristan B PFG

Fratria

1 - 2

Montana

Aktif Seriler

Fratria

Aktif seri yok

Montana

Galibiyetsiz03 Sep 2026 – 13 Oct 2026
6
Mağlubiyetler08 Sep 2026 – 13 Oct 2026
5