Ekvador Serie A İY İç Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Independiente del Valle159511951432
2SD Aucas15672116525
3Leones Del Norte15672105525
4Delfin SC1567262425
5Tecnico Universitario15744107325
6Universidad Catolica15663138524
7Barcelona SC1565485323
8Emelec Guayaquil154101115622
9Mushuc Runa15410186222
10Libertad FC1556497221
11Macara1548386220
12Deportivo Cuenca1548365120
13LDU de Quito1546555018
14Orense15285911-214
15Guayaquil City1528549-514
16Manta1527637-413

Daha fazla puan durumu Ekvador

Diğer Ekvador sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.