Fransa Ligue 1 İç Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Stade Rennais4310105510
2Nice42205328
3Lyon32108267
4FC Paris32105147
5AS Monaco32106337
6Lille OSC32105237
7Lens32017436
8Auxerre32014406
9Le Mans31206515
10Stade Brestois 2931117434
11Strasbourg21103214
12Lorient31114404
13Marseille31027523
14Paris SG21014313
15Angers SCO310234-13
16Toulouse310235-23
17Le Havre301213-21
18Troyes AC301228-61

Daha fazla puan durumu Fransa

Diğer Fransa sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.