Hollanda Eerste Divisie İç Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Volendam55001631315
2Heracles Almelo55001641215
3VVV-Venlo5401146812
4Top Oss5401135812
5Almere City540182612
6Emmen5401116512
7Jong PSV Eindhoven532095411
8Roda Kerkrade532084411
9MVV Maastricht531166010
10RKC Waalwijk523015879
11Helmond Sport523011749
12NAC530210919
13Den Bosch522110918
14Vitesse52218808
15Eindhoven5212101007
16Jong AZ Alkmaar52037616
17Dordrecht5203813-56
18De Graafschap5203712-56
19Jong FC Utrecht5113913-44
20Jong Ajax5113713-64

Daha fazla puan durumu Hollanda

Diğer Hollanda sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.