Hollanda Eerste Divisie İY İç Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Volendam541082613
2Top Oss541072513
3RKC Waalwijk540172512
4NAC540152312
5Heracles Almelo531162410
6VVV-Venlo531164210
7Almere City52304139
8Roda Kerkrade52304229
9Emmen52303129
10Helmond Sport52216428
11Eindhoven52214318
12Jong PSV Eindhoven52213218
13Den Bosch52215508
14MVV Maastricht51402117
15Jong Ajax51315506
16Vitesse51313306
17Jong AZ Alkmaar51223305
18De Graafschap512245-15
19Jong FC Utrecht512258-35
20Dordrecht511358-34

Daha fazla puan durumu Hollanda

Diğer Hollanda sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.