Güney KoreK-League K-League

Futbol tahmin: Gangwon - Jeju United

Sunday, Sep 20 2026, 11:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Gangwon
X
Berabere
2
Jeju United

Oran Karşılaştırma Gangwon vs Jeju United

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner2.362.99 3.22
Oranlar 1xbet1xbet2.20 2.90 3.30
Oranlar 22bet22bet2.362.99 3.22
Oranlar MegapariMegapari2.30 3.003.32
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.30 3.003.32
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.321.361.55
Oranlar 1xbet1xbet1.30 1.361.57
Oranlar 22bet22bet1.321.36-
Oranlar MegapariMegapari1.30 1.35-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.30 1.35-
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet3.001.954.33
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 1xbet1xbet2.101.67
Oranlar 22bet22bet2.02 1.71
Oranlar MegapariMegapari2.02 1.71
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.02 1.71
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.522.42
Oranlar 1xbet1xbet1.50 2.50
Oranlar 22bet22bet1.522.42
Oranlar MegapariMegapari1.51 2.45
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.51 2.45

Daha Fazla Bilgi Gangwon vs Jeju United

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Seoul31205658263265
2Ulsan Hyundai31145124844447
3Gangwon311113738281046
4Jeju United31121093631546
5Jeonbuk31111193930944
6Daejeon Citizen3111101048381043
7Incheon United31119113933642
8Anyang311011103947-841
9Pohang Steelers31117132837-940
10Gimcheon Sangmu3151883037-733
11Bucheon 199531711133142-1132
12Gwangju31212172566-4118

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Güney Kore K-League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Güney Kore K-League

Son 5 Maç

Gangwon

WDLDD

Jeju United

LWDWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 20th, 2026 - Güney Kore K-League

Gangwon

0 - 1

Jeju United

Jul 21st, 2026 - Güney Kore K-League

Jeju United

1 - 1

Gangwon

Mar 22nd, 2026 - Güney Kore K-League

Gangwon

1 - 1

Jeju United

Aug 15th, 2025 - Güney Kore K-League

Jeju United

0 - 0

Gangwon

May 06th, 2025 - Güney Kore K-League

Jeju United

0 - 3

Gangwon

Aktif Seriler

Gangwon

Aktif seri yok

Jeju United

Aktif seri yok