Güney KoreK-League K-League

Futbol tahmin: Jeonbuk - Gwangju

Sunday, Sep 20 2026, 11:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Jeonbuk
X
Berabere
2
Gwangju

Oran Karşılaştırma Jeonbuk vs Gwangju

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.404.557.40
Oranlar 1xbet1xbet1.404.50 7.00
Oranlar 22bet22bet1.404.557.40
Oranlar MegapariMegapari1.404.557.40
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.404.557.40
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.07 1.17 2.82
Oranlar 1xbet1xbet1.101.182.75
Oranlar 22bet22bet1.07 1.17 -
Oranlar MegapariMegapari1.07 1.17 -
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.07 1.17 -
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet1.912.507.00
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 1xbet1xbet1.911.80
Oranlar 22bet22bet1.90 1.80
Oranlar MegapariMegapari1.90 1.80
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.90 1.80
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.06 1.71
Oranlar 1xbet1xbet2.081.73
Oranlar 22bet22bet2.06 1.71
Oranlar MegapariMegapari2.06 1.71
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.06 1.71

Daha Fazla Bilgi Jeonbuk vs Gwangju

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Seoul31205658263265
2Ulsan Hyundai31145124844447
3Gangwon311113738281046
4Jeju United31121093631546
5Jeonbuk31111193930944
6Daejeon Citizen3111101048381043
7Incheon United31119113933642
8Anyang311011103947-841
9Pohang Steelers31117132837-940
10Gimcheon Sangmu3151883037-733
11Bucheon 199531711133142-1132
12Gwangju31212172566-4118

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Güney Kore K-League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Güney Kore K-League

Son 5 Maç

Jeonbuk

LDLDW

Gwangju

WDDLD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 20th, 2026 - Güney Kore K-League

Jeonbuk

2 - 2

Gwangju

May 05th, 2026 - Güney Kore K-League

Jeonbuk

4 - 0

Gwangju

Mar 14th, 2026 - Güney Kore K-League

Gwangju

0 - 0

Jeonbuk

Jul 26th, 2025 - Güney Kore K-League

Gwangju

1 - 2

Jeonbuk

May 11th, 2025 - Güney Kore K-League

Gwangju

0 - 1

Jeonbuk

Aktif Seriler

Jeonbuk

Aktif seri yok

Gwangju

Aktif seri yok