SlovenyaPrva liga Prva liga

Futbol tahmin: Mura - Nafta Lendava

Saturday, Oct 17 2026, 18:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Mura
X
Berabere
2
Nafta Lendava

Oran Karşılaştırma Mura vs Nafta Lendava

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner2.083.383.03
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.291.221.59
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.031.67

Daha Fazla Bilgi Mura vs Nafta Lendava

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Maribor116502191223
2Luka Koper115421411319
3Bravo115331211118
4Nafta Lendava115151816216
5Olimpija Ljubljana114341311215
6Celje104331211115
7Aluminij Kidricevo113441612413
8Grosuplje113261520-511
9Mura112451324-1110
10NK Radomlje101361221-96

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Slovenya Prva liga'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Slovenya Prva liga

Son 5 Maç

Mura

DDLDL

Nafta Lendava

WLWWL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Aug 01st, 2026 - Slovenya Prva liga

Nafta Lendava

5 - 2

Mura

Apr 05th, 2025 - Slovenya Prva liga

Nafta Lendava

4 - 2

Mura

Feb 02nd, 2025 - Slovenya Prva liga

Mura

0 - 0

Nafta Lendava

Sep 28th, 2024 - Slovenya Prva liga

Nafta Lendava

0 - 0

Mura

Jul 20th, 2024 - Slovenya Prva liga

Mura

1 - 0

Nafta Lendava

Aktif Seriler

Mura

Galibiyetsiz22 Aug 2026 – 10 Oct 2026
6

Nafta Lendava

Aktif seri yok