SlovenyaPrva liga Prva liga

Futbol tahmin: Bravo - NK Radomlje

Saturday, Oct 17 2026, 16:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Bravo
X
Berabere
2
NK Radomlje

Oran Karşılaştırma Bravo vs NK Radomlje

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.803.443.84
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.181.211.80
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.061.65

Daha Fazla Bilgi Bravo vs NK Radomlje

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Maribor116502191223
2Luka Koper115421411319
3Bravo115331211118
4Nafta Lendava115151816216
5Olimpija Ljubljana114341311215
6Celje104331211115
7Aluminij Kidricevo113441612413
8Grosuplje113261520-511
9Mura112451324-1110
10NK Radomlje101361221-96

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Slovenya Prva liga'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Slovenya Prva liga

Son 5 Maç

Bravo

LWWDW

NK Radomlje

DLLLD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Aug 02nd, 2026 - Slovenya Prva liga

NK Radomlje

1 - 2

Bravo

May 09th, 2026 - Slovenya Prva liga

Bravo

2 - 1

NK Radomlje

Mar 09th, 2026 - Slovenya Prva liga

NK Radomlje

1 - 3

Bravo

Nov 24th, 2025 - Slovenya Prva liga

Bravo

0 - 4

NK Radomlje

Aug 30th, 2025 - Slovenya Prva liga

NK Radomlje

0 - 6

Bravo

Aktif Seriler

Bravo

Aktif seri yok

NK Radomlje

Galibiyetsiz16 Aug 2026 – 10 Oct 2026
6