İngiltereChampionship Championship

Futbol tahmin: Bolton - Middlesbrough

Friday, Oct 23 2026, 23:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Bolton
X
Berabere
2
Middlesbrough

Oran Karşılaştırma Bolton vs Middlesbrough

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 22bet22bet4.504.301.63
Oranlar BetWinnerBetWinner4.504.301.63
Oranlar MegapariMegapari4.504.301.63
Oranlar SpinbetterSpinbetter4.504.301.63
Oranlar 1xbet1xbet5.004.331.53
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar 22bet22bet2.211.19-
Oranlar BetWinnerBetWinner2.211.191.17
Oranlar MegapariMegapari2.211.19-
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.211.19-
Oranlar 1xbet1xbet2.301.201.17
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet4.752.632.05
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.482.47
Oranlar MegapariMegapari1.482.47
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.482.47
Oranlar 1xbet1xbet1.502.50
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar 22bet22bet2.561.40
Oranlar MegapariMegapari2.561.40
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.561.40
Oranlar 1xbet1xbet2.751.44

Daha Fazla Bilgi Bolton vs Middlesbrough

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Middlesbrough1274127171025
2Swansea11722168823
3West Ham United1164130121822
4Southampton1163221101121
5Birmingham115512011920
6West Bromwich Albion116231512320
7Stoke City116141816219
8Wolverhampton Wanderers115331916318
9Queens Park Rangers114521512317
10Blackburn Rovers114341716115
11Sheffield United114341514115
12Millwall114341818015
13Portsmouth114341414015
14Wrexham113531516-114
15Bristol City114251215-314
16Charlton Athletic113531015-514
17Bolton124261623-714
18Lincoln11335919-1012
19Cardiff City112541817111
20Watford113261019-911
21Norwich113081721-49
22Burnley111551621-58
23Derby County11137920-116
24Preston North End11119924-154

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar İngiltere Championship'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu İngiltere Championship

Son 5 Maç

Bolton

LDWLW

Middlesbrough

WDWWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Oct 23rd, 2026 - İngiltere Championship

Bolton

1 - 5

Middlesbrough

Apr 09th, 2019 - İngiltere Championship

Bolton

0 - 2

Middlesbrough

Sep 19th, 2018 - İngiltere Championship

Middlesbrough

2 - 0

Bolton

Dec 26th, 2017 - İngiltere Championship

Middlesbrough

2 - 0

Bolton

Sep 09th, 2017 - İngiltere Championship

Bolton

0 - 3

Middlesbrough

Aktif Seriler

Bolton

Aktif seri yok

Middlesbrough

Yenilgisiz29 Aug 2026 – 23 Oct 2026
10