İngiltereLeague Two League Two

Futbol tahmin: Newport - Chesterfield

Friday, Oct 30 2026, 21:45

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Newport
X
Berabere
2
Chesterfield

Oran Karşılaştırma Newport vs Chesterfield

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 22bet22bet3.463.481.99
Oranlar BetWinnerBetWinner3.463.481.99
Oranlar MegapariMegapari3.463.481.99
Oranlar SpinbetterSpinbetter3.463.481.99
Oranlar 1xbet1xbet3.503.501.96
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar 22bet22bet1.741.26-
Oranlar BetWinnerBetWinner1.741.261.26
Oranlar MegapariMegapari1.741.26-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.741.26-
Oranlar 1xbet1xbet1.801.291.29
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet4.002.252.60
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet1.662.09
Oranlar MegapariMegapari1.662.09
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.662.09
Oranlar 1xbet1xbet1.732.00
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar 22bet22bet1.931.80
Oranlar BetWinnerBetWinner1.931.80
Oranlar MegapariMegapari1.931.80
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.931.80
Oranlar 1xbet1xbet1.951.85

Daha Fazla Bilgi Newport vs Chesterfield

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Salford City139132314928
2Barnet116412416822
3Cheltenham Town136342222021
4Crewe Alexandra135621616021
5York City125522113820
6Walsall124711811719
7Chesterfield135442317619
8Exeter City13544107319
9Accrington Stanley134632216618
10Shrewsbury135351620-418
11Grimsby134541916317
12Gillingham134541818017
13Tranmere133731616016
14Swindon134451316-316
15Bristol Rovers135171620-416
16Newport133641616015
17Rochdale134361522-715
18Fleetwood133551517-214
19Northampton1134488013
20Oldham Athletic123361418-412
21Colchester122641116-512
22Port Vale11335612-612
23Rotherham United132651723-612
24Crawley Town111371221-96

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar İngiltere League Two'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu İngiltere League Two

Son 5 Maç

Newport

LDDWD

Chesterfield

WDLDW
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Jan 24th, 2026 - İngiltere League Two

Newport

2 - 1

Chesterfield

Sep 27th, 2025 - İngiltere League Two

Chesterfield

4 - 1

Newport

Mar 08th, 2025 - İngiltere League Two

Chesterfield

2 - 1

Newport

Oct 18th, 2024 - İngiltere League Two

Newport

0 - 3

Chesterfield

May 01st, 2018 - İngiltere League Two

Chesterfield

1 - 0

Newport

Aktif Seriler

Newport

Aktif seri yok

Chesterfield

Aktif seri yok