İngiltereLeague Two League Two

Futbol tahmin: Barnet - York City

Tuesday, Oct 27 2026, 21:45

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Barnet
X
Berabere
2
York City

Oran Karşılaştırma Barnet vs York City

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar MegapariMegapari1.983.823.20
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.983.823.20
Oranlar 22bet22bet1.983.823.20
Oranlar BetWinnerBetWinner1.983.823.20
Oranlar 1xbet1xbet2.013.703.20
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar MegapariMegapari1.301.22-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.301.22-
Oranlar 22bet22bet1.301.22-
Oranlar BetWinnerBetWinner1.301.221.74
Oranlar 1xbet1xbet1.361.291.73
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.602.403.50
Bahis Siteleri1 2
Oranlar MegapariMegapari1.432.63
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.432.63
Oranlar 22bet22bet1.432.63
Oranlar 1xbet1xbet1.502.50
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar MegapariMegapari2.431.44
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.431.44
Oranlar 22bet22bet2.431.44
Oranlar 1xbet1xbet2.351.57

Daha Fazla Bilgi Barnet vs York City

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Salford City139132314928
2Barnet116412416822
3Cheltenham Town136342222021
4Crewe Alexandra135621616021
5York City125522113820
6Walsall124711811719
7Chesterfield135442317619
8Exeter City13544107319
9Accrington Stanley134632216618
10Shrewsbury135351620-418
11Grimsby134541916317
12Gillingham134541818017
13Tranmere133731616016
14Swindon134451316-316
15Bristol Rovers135171620-416
16Newport133641616015
17Rochdale134361522-715
18Fleetwood133551517-214
19Northampton1134488013
20Oldham Athletic123361418-412
21Colchester122641116-512
22Port Vale11335612-612
23Rotherham United132651723-612
24Crawley Town111371221-96

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar İngiltere League Two'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu İngiltere League Two

Son 5 Maç

Barnet

DLWWW

York City

WDDDW
Aktif Seriler

Barnet

Karşılıklı Gol Var15 Aug 2026 – 24 Oct 2026
11

York City

Yenilgisiz26 Sep 2026 – 24 Oct 2026
5