Güney KoreK-League K-League

Futbol tahmin: Incheon United - Pohang Steelers

Friday, Oct 09 2026, 11:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Incheon United
X
Berabere
2
Pohang Steelers

Oran Karşılaştırma Incheon United vs Pohang Steelers

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner2.632.93 2.83
Oranlar 22bet22bet2.632.93 2.83
Oranlar MegapariMegapari2.632.93 2.83
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.632.93 2.83
Oranlar 1xbet1xbet2.633.002.63
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.39 1.371.44
Oranlar 22bet22bet1.39 1.37-
Oranlar MegapariMegapari1.39 1.37-
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.39 1.37-
Oranlar 1xbet1xbet1.401.331.40
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet3.601.913.60
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 22bet22bet2.05 1.69
Oranlar MegapariMegapari2.05 1.69
Oranlar SpinbetterSpinbetter2.05 1.69
Oranlar 1xbet1xbet2.201.62
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.482.53
Oranlar 22bet22bet1.482.53
Oranlar MegapariMegapari1.482.53
Oranlar SpinbetterSpinbetter1.482.53
Oranlar 1xbet1xbet1.482.60

Daha Fazla Bilgi Incheon United vs Pohang Steelers

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Seoul31205658263265
2Ulsan Hyundai31145124844447
3Gangwon311113738281046
4Jeju United31121093631546
5Jeonbuk31111193930944
6Daejeon Citizen3111101048381043
7Incheon United31119113933642
8Anyang311011103947-841
9Pohang Steelers31117132837-940
10Gimcheon Sangmu3151883037-733
11Bucheon 199531711133142-1132
12Gwangju31212172566-4118

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Güney Kore K-League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Güney Kore K-League

Son 5 Maç

Incheon United

WDDLW

Pohang Steelers

LWDDL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Oct 09th, 2026 - Güney Kore K-League

Incheon United

3 - 0

Pohang Steelers

May 12th, 2026 - Güney Kore K-League

Incheon United

0 - 1

Pohang Steelers

Mar 15th, 2026 - Güney Kore K-League

Pohang Steelers

1 - 1

Incheon United

Sep 27th, 2024 - Güney Kore K-League

Pohang Steelers

1 - 0

Incheon United

Jun 23rd, 2024 - Güney Kore K-League

Incheon United

1 - 3

Pohang Steelers

Aktif Seriler

Incheon United

Aktif seri yok

Pohang Steelers

Aktif seri yok