Şili Primera Division İç Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Universidad de Chile128312791827
2Colo Colo1282228101826
3Palestino Santiago1273226131324
4Deportes Limache1271425151022
5CD Universidad Catolica1162329161320
6Huachipato126242322120
7Audax Italiano Santiago125431913619
8Club Deportes Concepcion135441714319
9Cobresal126151917219
10Coquimbo Unido125341812618
11Deportes La Serena124441918116
12Everton Vina134451617-116
13Nublense124441516-116
14Universidad Concepcion11515812-416
15Unión La Calera124351715215
16O'Higgins115061114-315

Daha fazla puan durumu Şili

Diğer Şili sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.