Güney Kore K-League Dış Saha Tablo Tablo

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Seoul17113334151936
2Pohang Steelers187472226-425
3Jeju United147341813524
4Anyang166642220224
5Gangwon156541915423
6Daejeon Citizen156452718922
7Ulsan Hyundai166462221122
8Jeonbuk164841613320
9Incheon United155551917220
10Gimcheon Sangmu164841616020
11Bucheon 1995144461316-316
12Gwangju14077932-237

Daha fazla puan durumu Güney Kore

Diğer Güney Kore sıralamalarına bakmanızı öneririz, örneğin aşağıdaki:

veya sadece futbol sıralamaları listesine geri dönebilir ve başka bir ülke seçebilirsinizor.