Güney KoreK-League K-League

Futbol tahmin: Jeonbuk - Jeju United

Sunday, Oct 18 2026, 09:00

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Jeonbuk
X
Berabere
2
Jeju United

Oran Karşılaştırma Jeonbuk vs Jeju United

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.943.503.72
Oranlar 1xbet1xbet1.853.303.70
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.251.271.81
Oranlar 1xbet1xbet1.251.301.80
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.502.204.33
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 1xbet1xbet1.801.91
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.851.89
Oranlar 1xbet1xbet1.851.95

Daha Fazla Bilgi Jeonbuk vs Jeju United

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Seoul31205658263265
2Ulsan Hyundai31145124844447
3Gangwon311113738281046
4Jeju United31121093631546
5Jeonbuk31111193930944
6Daejeon Citizen3111101048381043
7Incheon United31119113933642
8Anyang311011103947-841
9Pohang Steelers31117132837-940
10Gimcheon Sangmu3151883037-733
11Bucheon 199531711133142-1132
12Gwangju31212172566-4118

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Güney Kore K-League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Güney Kore K-League

Son 5 Maç

Jeonbuk

LDLDW

Jeju United

LWDWD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Aug 08th, 2026 - Güney Kore K-League

Jeonbuk

1 - 3

Jeju United

May 02nd, 2026 - Güney Kore K-League

Jeju United

0 - 2

Jeonbuk

Oct 03rd, 2025 - Güney Kore K-League

Jeju United

1 - 1

Jeonbuk

May 23rd, 2025 - Güney Kore K-League

Jeju United

0 - 0

Jeonbuk

Apr 13th, 2025 - Güney Kore K-League

Jeonbuk

1 - 1

Jeju United

Aktif Seriler

Jeonbuk

Aktif seri yok

Jeju United

Aktif seri yok