Güney KoreK-League K-League

Futbol tahmin: Pohang Steelers - Anyang

Sunday, Oct 18 2026, 11:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Pohang Steelers
X
Berabere
2
Anyang

Oran Karşılaştırma Pohang Steelers vs Anyang

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.973.503.62
Oranlar 1xbet1xbet1.903.403.70
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.261.271.79
Oranlar 1xbet1xbet1.291.301.91
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.602.104.50
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 1xbet1xbet1.911.80
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.831.91
Oranlar 1xbet1xbet1.80 2.00

Daha Fazla Bilgi Pohang Steelers vs Anyang

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Seoul31205658263265
2Ulsan Hyundai31145124844447
3Gangwon311113738281046
4Jeju United31121093631546
5Jeonbuk31111193930944
6Daejeon Citizen3111101048381043
7Incheon United31119113933642
8Anyang311011103947-841
9Pohang Steelers31117132837-940
10Gimcheon Sangmu3151883037-733
11Bucheon 199531711133142-1132
12Gwangju31212172566-4118

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Güney Kore K-League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Güney Kore K-League

Son 5 Maç

Pohang Steelers

LWDDL

Anyang

WWDLL
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Jul 04th, 2026 - Güney Kore K-League

Anyang

2 - 3

Pohang Steelers

Apr 19th, 2026 - Güney Kore K-League

Pohang Steelers

0 - 1

Anyang

Aug 15th, 2025 - Güney Kore K-League

Anyang

0 - 1

Pohang Steelers

May 23rd, 2025 - Güney Kore K-League

Anyang

0 - 2

Pohang Steelers

Apr 12th, 2025 - Güney Kore K-League

Pohang Steelers

2 - 1

Anyang

Aktif Seriler

Pohang Steelers

Aktif seri yok

Anyang

Aktif seri yok